خرید میلگرد

خرید میلگرد : میلگرد به عنوان فولاد تقویت کننده، یک میله‌ی فولادی یا شبکه‌ای از سیم‌های فولادی استفاده شده به عنوان یک دستگاه کشش در بتن مسلح و سازه‌های بنایی مسلح برای تقویت می‌باشد و بتن را در فشرده سازی حفظ می‌کند. سطح میلگرد اغلب الگو برداری شده است تا یک پیوند بهتری با بتن تشکیل دهد.

بتون یک ماده ای است که در فشرده سازی بسیار قوی می‌باشد اما در تنش بسیار ضعیف می‌باشد. برای جبران این عدم تعادل در رفتار بتن، میلگرد برای حمل بارهای کششی در آن افکنده شده است. بیشتر تقویت فولادی به تقویت اولیه و ثانویه تقسیم شده است اما استفاده‌های جزئی دیگری وجود دارد:

  • تقویت اولیه به فولادی اشاره می‌کند که برای تضمین مقاومت مورد نیاز توسط سازه‌ها به عنوان یک کل برای حمایت از محموله‌های طرح به کار گرفته شده است.
  • تقویت ثانویه همچنین شناخته شده به عنوان تقویت حرارتی یا توزیع برای دلایل دوام و زیبایی با ارائه‌ی مقاومت موضعی کافی برای محدود کردن ترک خوردگی و مقاومت در برابر تنش‌های ناشی از اثراتی مانند تغییرات دما و انقباض مورد استفاده قرار گرفت.
  • میلگرد همچنین برای اعطای مقاومت به محموله‌های متمرکز با ارائه‌ی مقاومت موضعی کافی و سفتی برای یک محموله به کار گرفته شده است تا از طریق یک ناحیه‌ی وسیع‌تر توسعه یابد.
  • میلگرد ممکن است برای نگه داشتن میله‌های فولادی دیگر در موقعیت صحیح برای وفق دادن با محموله‌هایشان استفاده شود.

قیمت میلگرد اجدار در اصل قیمت تمام شده مواد تشکیل دهنده آن بعلاوه ارزش افزوده کارخانه تولید کننده آن است.قیمت مواد اولیه از جمله سنگ آهن در بازار جهانی و به همان نسبت در بازار چین (با توجه به گستردگی آهن) بر قیمت نهایی ارماتور تاثیر مستقیم میگذارد همچنین هزینه ها حمل و نقل و قیمت نفت نیز موجب بالا رفتن قیمت تمام شده میلگرد می شود. البته علاوه بر فاکتور های ذکر شده که جزو مهمترین عوامل موثر بر قیمت میلگرد آجدار محسوب می شوند میتوان به شک های هیجانی بازار که معمولا در اقتصاد ایران به تاثیر از اتفاقات سیاسی رخ می دهد نیز توجه داشت.

سفارش خرید میلگرد

در صورت تمایل برای ثبت سفارش و خرید میلگرد با ما تماس بگیرید. [۰۷۷۰۵۵۶-۰۹۱۲]

باما تماس بگیرید 6 055 077 0912